Wymiana szyb samochodowych

Mobilna wymiana szyb samochodowych

Do uszkodzeń szyby samochodowej zwykle dochodzi w najmniej odpowiednim momencie. Co w sytuacji, gdy uszkodzenie jest na tyle poważne, że zagraża bezpieczeństwu podróżujących samochodem? Konieczna jest jej wymiana. Na czym polega wymiana szyby samochodowej?

Najpierw demontuje się wycieraczki oraz plastikowe podszybie. Następnie wycina się uszkodzoną szybę. Ważne, aby miejsce na nową szybę dokładnie wyczyścić. Usunąć wszystkie zanieczyszczenia i ewentualną rdzę. W tak przygotowany otwór, na specjalnym kleju bądź na uszczelce, montuje się nową szybę samochodową. 

Auto szyby – mobilna wymiana szyb samochodowych

Oferujemy sprzedaż i profesjonalny montaż szyb samochodowych. W naszej ofercie znajdują się szyby czołowe, boczne oraz tylne do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Mamy dostęp do największego w Polsce magazynu szyb do każdego typu samochodów. Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 48 godzin.

Stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych serwisantów, którzy wymienią szybę w Twoim samochodzie pod wskazanym adresem. Doświadczenie w połączeniu z precyzją oraz szybkim czasem realizacji jest gwarantem zadowolenia z usługi.

Jak skorzystać z mobilnej wymiany szyb samochodowych?

  • Krok 1

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 504 898 622 lub 514 049 875

  • Krok 2

Podaj markę, model samochodu i poinformuj czy szyba jest podgrzewana oraz czy posiada czujniki. 

  • Krok 3

Następnie przygotowujemy kompleksową wycenę – zakup szyby/ szyb oraz koszt montażu.

  • Krok 4

Po akceptacji wyceny montujemy szyby samochodowe pod wskazanym adresem lub w naszym serwisie w Bochni (ul. Brzeska 55a) bądź w Krakowie (ul. Skręcona 16).